rekrutacja na rok 2016/2017

Rozpoczynamy rekrutację dla nowych uczniów chętnych rozpocząć naukę w naszej szkole od roku 2016/2017. Ideą naszej szkoły jest szerokie i kreatywne podejście do nauczania gry na instrumentach. W związku z tym nasza oferta jest ukierunkowana na różnorodne zajęcia muzyczne dla dzieci :

– Szkoła Muzyczna I st. AKOLADA (nauka gry na instrumentach zakończona otrzymaniem świadectwa)
Studio Piosenki AKOLADA
– nauka gry na instrumentach metodą Suzuki
Przednutki
Melomaluszki

Przesłuchania wstępne obowiązują kandydatów zainteresowanych nauką w Szkole Muzycznej I st AKOLADA lub Studio Piosenki AKOLADA. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły w celu ustalenia godziny przesłuchania.

NAJBLIŻSZE PRZESŁUCHANIA 4 czerwca i 11 czerwca.

Na zajęcia metodą Suzuki, Przednutki oraz Melomaluszki zapisujemy  na podstawie wpisu na listę uczniów – zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.